KOMFI

Co vyrábíme

Jsme český výrobce strojů a zařízení pro polygrafický a elektrotechnický průmysl. Máme vlastní tým konstruktérů, a proto umíme nabídnout komplexní řešení od první myšlenky až po konečný produkt.

Polygrafie

Sériová výroba

Vyrábíme špičkové stroje pro dokončovací operace v polygrafii. Ročně vyrobíme a prodáme přes stovku laminovacích, lakovacích a dalších zušlechťovacích strojů. Spolupracujeme s mnoha významnými partnery v oboru: s výrobci digitálních tiskových strojů, laminovacích a efektových fólií, laků, i s výrobci zařízení pro následné zpracování po zušlechtění. Díky technologiím od Komfi budou vaše tiskoviny zářit dokonalostí!

Jednoúčelové stroje a elektrotechnika

Výroba na zakázku

Elektrotechnické obory jsou hlavní, ale ne jedinou oblastí, pro kterou dodáváme jednoúčelové stroje navržené dle konkrétních požadavků zákazníka. Úspěšnému řešení předchází důkladná identifikace potřeb zákazníka. V tomto oboru se pohybujeme od počátku existence naší firmy a máme s řešením na míru opravdu dlouholeté zkušenosti. Pokud potřebujete zařízení navržené právě pro vás, jste u nás na tom správném místě!