Print Imprimerie - laminátor Sagitta 76

Print Imprimerie, která se nachází v Charleroi, založili majitelé Didier a Christine Chantinne. Firma vyrostla ve velkou tiskárnu se 40 zaměstnanci. Krátce poté, co Print Imprimerie navázala kontakt s firmou Albyco v roce 2013, kdy poprvé vystala otázka in-house laminace, bylo rozhodnuto o koupi laminátoru Komfi Sagitta 76. Tímto rozhodnutím se minimalizovaly kooperace v laminování zakázek.

Proč Albyco & Komfi?

Ptali jsme se Didiera, proč se tak rychle rozhodl, že spolupráce s Albycem a Komfi je to pravé:
“Myšlenka na in-house laminování se objevila už před nějakou dobou, ale až po důkladném zvážení všech možností a obchodní analýze týmu Albyca jsme se přesvědčili o tom, že tohle je ten správný partner, se kterým do in-house laminace jít. Naši důvěru v Albyco a Komfi podpořilo také neskutečné množství pochvalných referencí stávajících majitelů Komfi zařízení.”

Reference - laminator Komfi Sagitta 76 in Belgium“Navzdory tomu, že je Sagitta 76 poměrně malý stroj (alespoň z našeho pohledu), měli jsme v tento produkt plnou důvěru. Ukázalo se, že náš výběr byl správný."

"Kvalita stroje je velmi důležitá, ale stejně tak výběr partnera. Tým Albyca vždy splnil vše, co slíbil a to ve všech ohledech.”© 2019, KOMFI spol. s r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing