Úspěšný rok pro laminátory Komfi v Belgii

18.04.2014 16:15

Úspěšný rok pro laminátory Komfi v Belgii

Začátkem letošního roku jsme vyhlásili našeho partnera, firmu Albyco Belgium, nejlepším dealerem Komfi strojů pro rok 2013 v Evropě. Jména „Albyco“„Carli van de Peer“ jsou spojována se značkou Komfi už od roku 2009 a dnes se v Belgii v oblasti post-pressu snad nenajde nikdo, kdo by tyto firmy neznal.

Že jde spolupráce Komfi a Albyco správným směrem dokazují nejen počty instalovaných strojů, ale také pozitivní reakce zákazníků. Díky perfektním službám poskytovaným ze strany Albyca a kladným referencím tamních zákazníků je značka Komfi nejen v Belgii synonymem profesionálního a spolehlivého řešení v dokončování tiskovin.

Proč si vybrat právě laminátor Komfi vám třeba poradí tito spokojení majitelé:

“Protože jsme měli předchozí dobré zkušenosti s nákupem jiného zařízení od firmy Albyco, nebyl důvod řešit nákup laminátoru jinak. Albyco klade velký důraz na technickou podporu a spokojenost zákazníka. Z těchto důvodů jsme se rozhodli koupit laminátor značky Komfi. Především díky mnoha skvělým referencím na Komfi stroje nebylo opravdu proč váhat.”

Hendrik Baert, tiskárna DrukBaert, Komfi Amiga 36

Laminátor Komfi Amiga 36

“Hledali jsme cenově dostupný laminátor, díky němuž bychom mohli našim zákazníkům nabízet ‘o něco víc’ než je naše současné portfolio. Komfi Junior 36 perfektně vyhovuje našim potřebám a objemům produkce a navíc nám umožňuje poskytovat rychlejší a lepší služby pro naše zákazníky.”

Michel Christiaensen, Drukkerij Christiaensen, Komfi Junior 36

Laminátor Komfi Junior 36

“Myšlenka na in-house laminování se objevila už před nějakou dobou, ale až po důkladném zvážení všech možností a obchodní analýze týmu Albyca jsme se přesvědčili o tom, že tohle je ten správný partner, se kterým do in-house laminace jít. Naši důvěru v Albyco a Komfi podpořilo také neskutečné množství pochvalných referencí stávajících majitelů Komfi zařízení.”

Didier Chantinne, Print Imprimerie, Komfi Sagitta 76

Laminátor Komfi Sagitta 76

“Albyco je už po mnoho let naším dodavatelem strojů pro dokončování v polygrafii. Po důkladném průzkumu dostupných řešení na trhu to byla právě Komfi Amiga 52, která nás přesvědčila. Když přidáme prvotřídní servis firmy Albyco, víme, že jsme nemohli udělat špatné rozhodnutí. In-house laminace splnila veškerá naše očekávání, stejně tak jsme spokojeni s perfektní technickou podporou, kterou nám poskytuje Albyco."

Tom Deneef, Drukkerij Deneef, Komfi Amiga 52

Laminátor Komfi Amiga 52


© 2019, KOMFI spol. s r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing