Napsali o nás

Junior 36 – řešení maloformátové laminace v praxi (Svět tisku 03-04/2013)

Odborný český časopis o polygrafii, Svět tisku, věnoval produktovou část svého čísla 03-04/2013 našemu laminátoru Junior 36.  Na 2 stránkách shrnuje, kam se tento laminátor dostal za 2 roky od své první prezentace na veletrhu PrintExpo v Brně v roce 2011. Kromě pohledu na technické řešení a změny v konstrukci se věnuje také praktickým zkušenostem zákazníků s tímto modelem.

Junior 36 – řešení maloformátové laminace v praxi (Svět tisku 03-04/2013), více »

Komfi vsadila na originalitu i desetiletou tradici ve výrobě (Listy Lanškrounska 15-16/2012)

Regionální oběžník Listy Lanškrounska představují místní veřejnosti světově úspěšnou firmu, aneb i kdysi malá firma z malého města dokáže dosáhnout vysokých cílů. Článek se zaměřuje na účast společnosti Komfi na významném polygrafickém veletrhu Drupa, který se konal v květnu 2012 v německém Düsseldorfu. Rozhovor s vedoucí marketingu Janou Slovákovou vedl František Teichmann.

Komfi vsadila na originalitu i desetiletou tradici ve výrobě (Listy Lanškrounska 15-16/2012), více »

První Komfi Amiga 36 v Rusku

V tiskárně bankovní organizace MICEX/MMVB v Moskvě v Rusku, byl nainstalován první laminátor Komfi Amiga 36.

První Komfi Amiga 36 v Rusku, více »

Kompaktní laminátor Junior 36

S nástupem digitálního tisku se stále více zvyšuje také poptávka po zařízeních pro dokončující zpracování, která jsou právě pro tento segment vhodná. Segment digitálního tisku totiž klade zcela jiné požadavky na jednotlivá zařízení, než je tomu u řešení pro průmyslové zpracování. Velmi zajímavým zařízením z oblasti laminování digitálních tisků se na brněnském veletrhu PRINTexpo 2011 prezentovala lanškrounská firma Komfi.

Kompaktní laminátor Junior 36, více »

OSOBNOST - Ing. Karel Matějček (Svět tisku 03/2010)

Rozhovor s ředitelem Komfi, Ing. Karlem Matějčkem, v pravidelné rubrice časopisu Svět tisku "Osobnost", která představuje široké veřejnosti zajímavé a významné osobnosti z oboru, které ve svém profesním životě mnoho dokázali.
Kromě osobního seznámení s panem ředitelem se tak například dozvíte, jak jsme se dostali od výroby jednoúčelových strojů k polygrafii, jak jsme si vybudovali současnou pozici na světových trzích, kterým směrem v této branži směřujeme nebo třeba proč jsme založili dceřinou firmu v Holandsku.

OSOBNOST - Ing. Karel Matějček (Svět tisku 03/2010), více »

Laminovací stroj Sirius 130

Laminovací stroje od lanškrounské firmy Komfi si získaly řadu příznivců nejenom u nás, ale i v zahraničí. Portfolio těchto strojů se za dobu své existence značně rozrostlo, přičemž tuzemský výrobce stále pracuje na dalších modelech a inovacích.

Laminovací stroj Sirius 130 , více »

Deset let s Deltou

Laminovací stroj Delta od lanškrounské společnosti Komfi se dočkává významného výročí. Na tuzemský, ale i světové trhy je totiž dodáván již deset let, což je bezesporu významné jubileum. O úspěšnosti těchto laminátorů svědčí mimo jiné i fakt, že za deset let své existence našlo svého majitele více jak 350 kusů tohoto modelu.

Deset let s Deltou, více »

Nový distributor laminovacích strojů Komfi

Obchodním zastupováním lanškrounské společnosti Komfi ve Velké Británii a v Irsku specializovaným na prodej jejích termálních laminovacích strojů byla pověřena společnost GAE (Graphic Arts Equipment).

Nový distributor laminovacích strojů Komfi , více »

Komfi představuje Spotmatic 54

Lanškrounská společnost Komfi, která se donedávna v oblasti polygrafie zabývala především vývojem a výrobou termolaminátorů, na 12. března tohoto roku připravila pro významné zákazníky a vybrané dealery předvedení svého nového stroje pro parciální UV lakování.

Komfi představuje Spotmatic 54, více »

Výhledy společnosti Komfi

Společnost Komfi, vyrábějící široké spektrum průmyslových laminovacích strojů, patří mezi významné polygrafické podniky na českém trhu, které získávají stále větší renomé i v zahraničí.

Výhledy společnosti Komfi , více »© 2019, KOMFI spol. s r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing