Komfi laminátory dorazily do Chile. Instalovali jsme Sirius 107 a Amigu 52

21.08.2013 14:33

Komfi laminátory dorazily do Chile. Instalovali jsme Sirius 107 a Amigu 52

Celokontejnerová zásilka s laminovacími stroji Komfi už dorazila na místo určení a tak se mohlo začít instalovat. Na přelomu července a srpna vyrazili kolegové Jiří Krňávek a Petr Pospíšil do Santiaga de Chile, aby se spolu s naším chilským dealerem Hagraf S.A. osobně zúčastnili předání laminátorů Amiga 52Sirius 107  do rukou zákazníků.

Laminátor Komfi Amiga 52 Laminátor Komfi Sirius 107

Laminátor Amiga 52 byl předán firmě PAN Impresores, která poskytuje tiskové služby už přes 17 let. Majitel tiskárny klade důraz na kvalitní technologii, díky níž může uspokojovat náročné požadavky svých zákazníků.

Laminátor Sirius 107 byl instalován u firmy Papermint SA, která se pohybuje v oboru přes 20 let a specializiuje se na dokončovací práce. Pro velkoformátový laminátor Sirius 107 se majitel firmy rozhodl především pro jeho vysokou produktivitu.

Papermint Chile

Oba instalované laminátory nebyly pro zákazníky úplnou novinkou, ale nahradily tak předešlé, již nedostačující, zařízení. U obou firem byli operátoři laminovacích strojů velmi zkušení a proto celá výměna stávajícího zařízení za nové laminátory Komfi proběhla rychle a bezproblémově. Pracovníci již po prvních hodinách práce na nových strojích ocenily především kvalitu laminování a snadnou intuitivní obsluhu.

Sirius 107 u zákazníka Papermint

Amiga 52 u zákazníka PAN Impresores

Tým Komfi-Hagraf na instalaci v Chile© 2019, KOMFI spol. s r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing