Aktuality

Gulf Print 2015 s laminátorem Komfi – krok správným směrem

Na stánku, který byl neustále doslova v obležení návštěvníků, bez ustání běžel náš nejmenší automatický laminátor Amiga 36, který si hned první den výstavy našel svého kupce. Velký zájem byl o také náš stroj pro parciální lakování Spotmatic 54, který sice nebyl přímo vystaven, ale zákazníci velice ocenili vzorky produkce tohoto stroje, které svými efekty jednoznačně získaly obdiv odborné veřejnosti.

Gulf Print 2015 s laminátorem Komfi – krok správným směrem, více »

Reklama Polygraf Praha a Komfi Spotmatic 54

Vyleštěte si brýle a přijďte se podívat. Komfi Spotmatic 54 na veletrhu Reklama, Polygraf v Praze.

Reklama Polygraf Praha a Komfi Spotmatic 54, více »

Komfi laminátory poprvé na výstavě v Číně

Naši firmu reprezentoval v Číně laminátor Amiga 36 a to v plně automatizované verzi s nakládací hlavou. Mohli jste nás najít na stánku č. W1 B449 firmy Beijing Fundy Co.

Komfi laminátory poprvé na výstavě v Číně, více »

Chystáme se na veletrh Sign & Print Scandinavia

Protože máme od roku 2014 přímé zastoupení Komfi na švédském trhu, najdete také vlastní Komfi stánek na veletrhu Sign&Print Scandinavia, který se koná první týden v únoru.

Chystáme se na veletrh Sign & Print Scandinavia, více »

Napsali o nás - PrintWeek - Komfi Spotmatic 54

Nejznámější webové stránky o polygrafii, PrintWeek.com, označili náš stroj pro parciální UV lakování Komfi Spotmatic 54 jako vynikající výrobek.

Napsali o nás - PrintWeek - Komfi Spotmatic 54, více »

PF 2015

29.12.2014 14:30

PF 2015

Do nového roku Vám přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů, hlavně zdraví Vám i celé Vaší rodině. Ať máte v novém roce dostatek energie k dosažení všech Vašich cílů a spoustu štěstí, aby se Vám splnily všechny Vaše sny.
Těšíme se na další úspěšnou spolupráci s Vámi v roce 2015!

PF 2015, více »

Servis laminátorů na nejvyšší úrovni

Špičkové laminovací stroje vyžadují také špičkový servis. Našich laminátorů jsme po světě instalovali více než 1500 a proto důsledně budujeme také síť profesionálního špičkového servisu. Naši dealeři pravidelně podstupují podrobné technické školení, na nichž se seznamují s nejnovějšími technologiemi použitými na našich strojích.

Servis laminátorů na nejvyšší úrovni, více »

Komfi Sagitta 76 se na Graphexpu prezentovala bezchybně

Po čtyři dny na přelomu září a října se mohla odborná veřejnost seznamovat s nejnovějšími trendy z oblasti digitálních, inkjetových, ofsetových, flexotiskových, hlubotiskových a hybridních technologií na americkém trhu. Komfi se představila společně s firmou Innové Global Solutions na stánku č. 4725, kde zazářil laminátor v B1 formátu Sagitta 76.

Komfi Sagitta 76 se na Graphexpu prezentovala bezchybně, více »

Laminátor Sagitta 76 s horkým nožem na své premiéře na Graphexpo v Chicagu

Podzimní veletržní sezónu tradičně zahajujeme výstavou v Chicagu. Letošní veletrh Graphexpo, který je doprovázen výstavou Converting and Package Printing Expo se koná od 28. září do 1. října v McCormick Place v Chicagu. Letos bude na veletrhu Graphexpo představen Komfi laminátor zcela jiné třídy – laminovací stroj Sagitta 76 patří svým výkonem k 5-hvězdičkovým strojům.

Laminátor Sagitta 76 s horkým nožem na své premiéře na Graphexpo v Chicagu, více »

Výstava Sign2Com v Belgii: tradiční Grafi+Sign s novou tváří

Sign2Com je novou příležitostí pro setkání profesionálů i odborné veřejnosti ze světa reklamy, signage, medií a reklamních komunikací. Klíčovým slovem pro nadcházející akci je „inovace“, protože veletrh navazuje na dřívější výstavu známou jako Grafi+Sign.

Výstava Sign2Com v Belgii: tradiční Grafi+Sign s novou tváří, více »© 2019, KOMFI spol. s r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing