Aktuality

Laminátory a parciální lak Komfi poprvé na veletrhu v Koreji

Veletrh K-PRINT Week v Soulu se koná každé 2 roky. My jsme se jej zúčastnili poprvé a byla to naše vůbec první spolupráce s novým dealerem v Jižní Koreji. Veletrh byl od samého začátku velmi rušný a výběr exponátů se potvrdil jako správný. Technologie digitálního parciálního lakování stejně jako lokální aplikace metalické fólie na tonerový tisk jsou čím dál žádanější.

Laminátory a parciální lak Komfi poprvé na veletrhu v Koreji, více »

Nejrušnější období letošního roku, veletrh Drupa, je úspěšně za námi

Brány výstaviště v Düsseldorfu se v pátek zavřely a největší akce letošního roku, Drupa 2016, úspěšně skončila. Největšími magnety na našem stánku byly stroje Spotmatic 54 pro parciální UV lakování s 3D efekty, imiJET BE 70 pro potisk ořízky knižního bloku a zařízení pro nanášení metalické nebo transparentní fólie formou přenosu fólie na plochy potištěné digitálním tiskovým tonerem.

Nejrušnější období letošního roku, veletrh Drupa, je úspěšně za námi, více »

Přípravy na veletrh Drupa 2016 jsou v plném proudu

Do začátku veletrhu Drupa zbývají 3 měsíce a přípravy na naši účast běží na plné obrátky. Firma Komfi je mimo jiné známá vývojem a výrobou strojů na zakázku. Můžeme se tak pyšnit silným technickým zázemím a vývojovým centrem, díky nimž neustále vyvíjíme nové technologie, aplikace či řešení na míru.

Přípravy na veletrh Drupa 2016 jsou v plném proudu, více »

V lednu zprovozněna nová výrobní hala v Lanškrouně

Od ledna letošního roku už jede nová hala „naplno“. Ke stávajícímu strojnímu vybavení z původního obráběcího centra byl náš technologický park navíc doplněn o 5tiosé frézovací a vrtací centrum MCU 700 - 5X SPRINT.

V lednu zprovozněna nová výrobní hala v Lanškrouně, více »

Získali jsme ocenění Rodinná firma roku 2015

Z celkem 84 přihlášených firem do soutěže pořádané Asociací pro malé a střední podniky a živnostníky jsme si u příležitosti konání Dne podnikatelů 3. 11. 2015 odnesli cenu za první místo s titulem Rodinná firma roku.

Získali jsme ocenění Rodinná firma roku 2015, více »

Jednoúčelové stroje, elektrotechnika a požární technika na nových stránkách Komfi.

Spustili jsme nové webové stránky, které jsou podrobně věnovány výrobě jednoúčelových strojů. Cíl byl jasný: zpřehlednit celkovou produkci Komfi tak, aby každý návštěvník našel to, co hledá.

Jednoúčelové stroje, elektrotechnika a požární technika na nových stránkách Komfi., více »

Již brzy otevřeme novou výrobní halu.

V letošním roce jsme zahájili výstavbu nové výrobní v Lanškrouně. Její dokončení se plánuje na září 2015.

Již brzy otevřeme novou výrobní halu., více »

Laminátor Delta 52 z veletrhu Graphitec přímo k zákazníkovi

Přestože jde o poměrně malý veletrh, patří Graphitec k nejvýznamnějším akcím polygrafického oboru ve Francii. Stroje Komfi zde reprezentoval laminátor Delta 52, který jste mohli najít na stánku firmy Pitney Bowes.

Laminátor Delta 52 z veletrhu Graphitec přímo k zákazníkovi, více »

Vyhlášeni nejlepší dealeři za rok 2014

U příležitosti dealerského dne, který v Komfi pořádáme každý lichý rok, jsme vyhlásili nejen nejlepší dealery uplynulého roku v prodejích, ale rozdali jsme také hned několik speciálních cen.

Vyhlášeni nejlepší dealeři za rok 2014, více »

Gulf Print 2015 s laminátorem Komfi – krok správným směrem

Na stánku, který byl neustále doslova v obležení návštěvníků, bez ustání běžel náš nejmenší automatický laminátor Amiga 36, který si hned první den výstavy našel svého kupce. Velký zájem byl o také náš stroj pro parciální lakování Spotmatic 54, který sice nebyl přímo vystaven, ale zákazníci velice ocenili vzorky produkce tohoto stroje, které svými efekty jednoznačně získaly obdiv odborné veřejnosti.

Gulf Print 2015 s laminátorem Komfi – krok správným směrem, více »© 2017, KOMFI spol. s r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing