Hendrix - Sagitta 76

Sagitta 76 at HendrixTiskárna Hendrix ve městě Peer (Belgie) spoléhá na více než 75letou zkušenost ve výrobě kvalitních a inovativních tiskovin v jakémkoliv objemu. Ať jde o knihy, katalogy, brožury nebo časopisy, Hendrix vždy vytvoří „mistrovské dílo“. Jako rodinný podnik vytváří Hendrix svým osobním přístupem a zaujetím do procesu milou neformální atmosféru. Optimalizace a neustálá obnova strojního parku jsou nutností a in-house laminace s touto vizí skvěle koresponduje.

Proč in-house laminace s laminátorem Komfi Sagitta 76?

Wim Hendrix:
"Naše katalogy a brožury už jsme samozřejmě laminovali v kooperaci, ale potřebovali jsme reagovat rychleji na rostoucí poptávku a zvýšit jak naši flexibilitu, tak naše workflow. Proto jsme investovali do Komfi Sagitty 76 se stohovačem pro výrobu „palette-in, palette-out“, která už u nás na 75% funguje. In-house laminátor nám přináší možnost lépe řídit celý výrobní proces a garantovat tak termíny dodání. Výběr laminátoru značky Komfi vychází z důvěry, kterou máme v Albyco, a kterou potvrdila také perfektní instalace a zahájení výroby. Samozřejmě očekáváme vynikající poprodejní servis, což je pro nás klíčový faktor."

Proč Albyco?

Wim Hendrix:
"In-house laminace byla tématem, které jsme řešili velmi detailně, protože objem zakázek, které zpracováváme stále rostl. Projekt zavedení in-house laminace se urychlil po návštěvě v Albycu, kdy jsme se okamžitě přesvědčili o tom, že perfektně rozumí tomu, co dělají. MNOŽSTVÍ REFERENCÍ, KTERÉ MOHOU NABÍDNOUT, STEJNĚ JAKO PERFEKTNÍ DEMO V JEJICH VLASTNÍM SHOWROOMU NÁM POMOHLY K RYCHLÉMU ROZHODNUTÍ. Dodání, instalace i zaškolení obsluhy proběhly velmi hladce a profesionálně, přesně podle očekávání. Stejně tak jsme byli spokojeni s fází uvedení stroje do plného provozu a následnou poprodejní spoluprací."© 2019, KOMFI spol. s r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing