Drukkerij Deneef - laminátor Amiga 52

Společnost Deneef je komerční tiskárna, kterou již dnes řídí druhá generace. Tom a Elke Deneef poskytují široké spektrum vysoce kvalitních produktů a především v krátkých dodacích termínech. Díky in-house dokončování mohou reagovat na potřeby zákazníků opravdu rychle a tak poskytují služby s garancí velmi rychlého dodání.

Tom Deneef: “Množství zakázek, které se týkaly laminace, se neustále zvyšovalo, proto bylo namístě řešit in-house laminování. Tím, že jsme už nemuseli řešit dopravu, naše doby dodání se dramaticky zkrátily, což znamená, že jsme okamžitě mohli zákazníkům poskytovat lepší a rychlejší služby.”

Proč Albyco & Komfi?

Albyco je už po mnoho let naším dodavatelem strojů pro dokončování v polygrafii. Po důkladném průzkumu dostupných řešení na trhu to byla právě Komfi Amiga 52, která nás přesvědčila. Když přidáme prvotřídní servis firmy Albyco, víme, že jsme nemohli udělat špatné rozhodnutí. In-house laminace splnila veškerá naše očekávání, stejně tak jsme spokojeni s perfektní technickou podporou, kterou nám poskytuje Albyco. Komerční tiskárna jako je ta naše by měla být schopna se plně spolehnout na svého dodavatele a společně tak dosáhnout lepších dodacích termínů, které garantujeme našim zákazníkům.”

Reference - laminator Komfi Amiga 52 in Belgium        Foto: Tom Deneef (vlevo), Carli Van de Peer (Albyco) - Amiga 52© 2019, KOMFI spol. s r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing